راه های موفقیت در نوروز طلایی

فروردین ماه دوران جمع بندی نیم سال اول است. بخش قابل توجهی از دروس کنکور را آزمون خواهیم داد.

هفتم فروردین نیمسال اول پایه و 20 فروردین، نیم سال اول دوازدهم. در این اثنا، آزمون هدیه ی 14 فروردین، شبیه سازی دروس عمومی در کنکور!

اگر به حجم این سه آزمون توجه کنیم، متوجه می شویم چیزی بالغ بر 80 درصد مباحث کنکور سراسری در این سه گانه نهفته است که می توانیم با یک برنامه ریزی درست، طی حدودا یک ماه، به سطح آمادگی مطلوبی دست پیدا کنیم. راه های میانبر همیشه کارساز هستند!

  • 1. تابلوی نوروزی را تکمیل کنید و در کنار خود داشته باشید. این ابزار سریع ترین وسیله برای جهت دهی به مطالعات شماست. به بودجه بندی مباحث و اهمیت هر مبحث توجه داشته باشید. این یک نقشه ی کامل مطالعاتی است.

  • 2. منابع در پیشرفت شما نقش به سزایی دارند. در استفاده از منابع زیرکانه عمل کنید. کارنامه اشتباهات، کلاسور ارزیابی، جزوه ی هوشمند، کتاب نوروز، کتاب جمع بندی، زرد عمومی و...

  • 3. تست هایی که در گذشته درست زدید، سریع ترین ابزار برای یادآوری آموخته هاست. تست های اشتباه گذشته بهترین ابزار برای تکمیل یادگیری های ناقص هستند و آن چه بلد نبودید و الان باید بلد باشید یا یاد یگیرید، در تست های نزده ی قبلی نهفته است.

  • 4. از کتاب نوروز غافل نشوید. کتاب نوروز به صورت آزمون محور، کمک بزرگی به تمرین آزمون و یادآوری آموخته ها می کند. آن هم در مدت زمان کم طی روز.

  • 5. برنامه روزانه ی خود را بر اساس تست هایی که کار خواهید کرد بچینید. هر روز دست کم 200 تست از دروس مختلف کار کنید.

  • 6. مرتبا به سایت کانون سر بزنید. مطالب درسی در صفحه ی مقطع شما، به طبقه بندی اطلاعات در ذهن تان کمک خواهد کرد.

  • 7. به دروس عمومی بیشتر توجه کنید. پیشنهاد می کنم آزمون های کتاب زرد عمومی را نیز در برنامه داشته باشید.

  • 8. بعد از آزمون 7 فروردین، ارزیابی آزمون را سریع انجام دهید و دروس پایه را کنار بگذارید تا به نیمسال اول دوازدهم برسید.

منبع : کانون فرهنگی اموزشی

لینک : https://www.kanoon.ir/Article/277756

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش